Loading...

Kurumsal GGTEK

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

GGTEK; deneyimi, alanında uzman çalışanları, üstün teknolojiyle donanmış ürünleriyle savunma sanayiine yönelik olarak Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisinde, sektörün önde gelen yerli ve milli markasıdır.

GGTEK bünyesinde bulunan laboratuvar ve test merkezleriyle üretimi sağlanan her ürün yüksek teknolojik kaliteye sahipken; şirket üretim hacmi de çözüm ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeterli donanıma ve esnekliğe sahiptir.

RFID teknolojisini etikete dönüştürme ve teyitli personalizasyon işlemleriyle RFID etiket yazılımında üstün teknolojiye sahip ürünler üretmektedir. Bugün, GGTEK sahip olduğu teknolojik yetkinliğiyle ulusal pazarda söz sahibi olmanın yanından RFID teknolojisini ihraç eden tek firma olmanın da gururunu taşıyor.

Bilgi güvenliği Politikası Kalite Politikası
GG<span>TEK</span>
Hakkımızda

GGTEK olarak, üretimini sağladığımız ürünlerimizde temel gayemiz müşteri hedeflerine uygun üretimleri, şirketimizin kalite standartları dâhilinde en uygun şekilde yapmaktır. Bunun için de bünyemizde bulunan laboratuvarlarımız ve test merkezlerimizle hizmetlerimizin; geliştirmeden üretime her aşamasında uçtan uca maksimum kaliteye sahip olması için çalışıyoruz.

GGTEK olarak, üretimini sağladığımız ürünlerimizde temel gayemiz müşteri hedeflerine uygun üretimleri, şirketimizin kalite standartları dâhilinde en uygun şekilde yapmaktır. 

GGTEK, yüksek kapasiteli üretim imkanlarıyla, ister standart ister çok özgün ürünler olsun, tüm üretim süreçlerinde test edilmiş ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Neler Başardık

GGTEK, sektörün önde gelen  yerli ve milli markasıdır.

Ülkeye İhracat

10+

Ülkeye İhracat
Başarılı Proje

50+

Başarılı Proje
Müşteri Memnuniyeti

%100

Müşteri Memnuniyeti